nefungující "společná péče"

Simpson123
Stálice fóra

Re: nefungující "společná péče"

Příspěvek od Simpson123 »

Koutnace ty jsi to "psychologicky" nepochopil, zatim jedes vse podle diktatu matky. Zatim jsi nezkusil nikdy a nic udelat proti vuli matky a i ta kratkodoba SP byla z vule alfasamice ktere se to tehdy asi hodilo (protoze byla cela blba z novyho sexualniho partnera tak nacas decko strcila biootci aby mela klid na sex a aby noveho partnera zmakla).
Jinak uprime nejsi bystry chlap, prestan vypisovat romany a hlouposti o 99% a jiny kydy a precti si co pise Tulen a ostatni a uvedom si ze bez vlastni snahy to nepujde a dobre pokyny jsi dostal. + procti si forum, nejsi v tech vykalech sam, takovych alfasamic tady jsou tuny...
BTW i ta moje matka je darecek a jde ledacos dosahnout ale bez tveho startu zahajeni promyslenych kroku proti vuli matky to fakt nepujde.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

Simpson123 píše: 21 kvě 2021 09:14...ale bez tveho startu zahajeni promyslenych kroku proti vuli matky to fakt nepujde.
jj. Uz tak nejak 3 dny piseme o tom, ze musis OKAMZITE kontaktovat potencialni novou skolu, a dat jim zretelne pisemne najevo ze se zmenou skoly nesouhlasis
(ja bych nejdriv napsal kratky doporuceny dopis/email, a nasledne, az by bylo jasne ze uz je tam, si zatelefonoval. Bal bych se, aby telefonat nemel efekt okamziteho prijeti s datumem dokud "o nicem nevim")
A ty po tech 3 dnech reknes, ze bys asi mel s tim neco delat … No a tak to je vzdy, matka kona okamzite, ty to zvazujes, promyslis … az uz je pozde.
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

koutnace89 píše: 20 kvě 2021 17:16...i kdybY jsme tam měli být všichni 4 jak si přála ale neměla čas. bohužel se školami nemohu otalet
Ne-e, tohle rozhodne nechte na psychologovi. Meli byste tam jit vy 2, jako rodice. Cim vic lidi, tim vic problemu. Terapie ve 4 uz neni ukocirovatelna.
Rodice jste VY, domlouvat se mate VY...
Uvidite, ze kazdy slusny psycholog bude povazovat to ze byste chodili ve 4 za neproduktivni. Navic samozrejme cas 4 se ladi mnohem obtizneji, nez 2 …

Rekni ji, ze proti tomu abyste tam byli 4 nejsi, ale ze nejdriv pujdete sami, a v poradne se pak domluvite jak dal. Neocekavejte, ze to je o tom jit tam jednou. Na prvnim sezeni nedomluvite absolutne nic. Musi se dochazet dlouhodobe, mnohokrat, a na kazdem sezeni si davat "ukoly" co se zkusi a rozmysli do priste.
koutnace89
Uživatel(ka) fóra

Příspěvek od koutnace89 »

tulen2 píše: 21 kvě 2021 10:21
koutnace89 píše: 20 kvě 2021 17:16...i kdybY jsme tam měli být všichni 4 jak si přála ale neměla čas. bohužel se školami nemohu otalet
Ne-e, tohle rozhodne nechte na psychologovi. Meli byste tam jit vy 2, jako rodice. Cim vic lidi, tim vic problemu. Terapie ve 4 uz neni ukocirovatelna.
Rodice jste VY, domlouvat se mate VY...
Uvidite, ze kazdy slusny psycholog bude povazovat to ze byste chodili ve 4 za neproduktivni. Navic samozrejme cas 4 se ladi mnohem obtizneji, nez 2 …

Rekni ji, ze proti tomu abyste tam byli 4 nejsi, ale ze nejdriv pujdete sami, a v poradne se pak domluvite jak dal. Neocekavejte, ze to je o tom jit tam jednou. Na prvnim sezeni nedomluvite absolutne nic. Musi se dochazet dlouhodobe, mnohokrat, a na kazdem sezeni si davat "ukoly" co se zkusi a rozmysli do priste.
ona už mi ani neodepisuje na úpravy bez pořady s přítelem ani nebere telefony. a x krát jsem ji řekl že tu řešíme my dva naše dítě ale bohužel odmítá cokoliv bez něj.
koutnace89
Uživatel(ka) fóra

tulen2 píše: 21 kvě 2021 10:14
Simpson123 píše: 21 kvě 2021 09:14...ale bez tveho startu zahajeni promyslenych kroku proti vuli matky to fakt nepujde.
jj. Uz tak nejak 3 dny piseme o tom, ze musis OKAMZITE kontaktovat potencialni novou skolu, a dat jim zretelne pisemne najevo ze se zmenou skoly nesouhlasis
(ja bych nejdriv napsal kratky doporuceny dopis/email, a nasledne, az by bylo jasne ze uz je tam, si zatelefonoval. Bal bych se, aby telefonat nemel efekt okamziteho prijeti s datumem dokud "o nicem nevim")
A ty po tech 3 dnech reknes, ze bys asi mel s tim neco delat … No a tak to je vzdy, matka kona okamzite, ty to zvazujes, promyslis … az uz je pozde.
jekikoz opět slib se to po řešíme. následně nemám čas. tak v pondělí jsem si vzal volno a jedu do obou škol osobně asi s nějakým vyjádřením ve dvou kopiích co si nechám podepsat.
čekání na domluvu nikam nevede
koutnace89
Uživatel(ka) fóra

Simpson123 píše: 21 kvě 2021 09:14 Koutnace ty jsi to "psychologicky" nepochopil, zatim jedes vse podle diktatu matky. Zatim jsi nezkusil nikdy a nic udelat proti vuli matky a i ta kratkodoba SP byla z vule alfasamice ktere se to tehdy asi hodilo (protoze byla cela blba z novyho sexualniho partnera tak nacas decko strcila biootci aby mela klid na sex a aby noveho partnera zmakla).
Jinak uprime nejsi bystry chlap, prestan vypisovat romany a hlouposti o 99% a jiny kydy a precti si co pise Tulen a ostatni a uvedom si ze bez vlastni snahy to nepujde a dobre pokyny jsi dostal. + procti si forum, nejsi v tech vykalech sam, takovych alfasamic tady jsou tuny...
BTW i ta moje matka je darecek a jde ledacos dosahnout ale bez tveho startu zahajeni promyslenych kroku proti vuli matky to fakt nepujde.
ano jedu to uznávám, ale ano zkusil jedince co mi po 2 letech na chvíli prošlo byl pravidelný kontakt a loni dovolená. a stejně to vždy mělo nějakou dohru.
a ano čtu si moc dobře vo píšou i si zjišťují jak je to se soudy u nás.
podporu dítěte - nemám.
matka nesouhlasí s ničím.
dítě má víc než já - bez nenavrácení proti vůli matky s tím nemůžu nic delat.
soud u nás i odvolací nesnáší střídavou péči.
bohužel nic dobrého mi z toho nevychází
ano snažit se dohodnout s matkou ta ovšem nejeví zájem a už vůbec ne ve 2. můžu zkusit navrhnout poradnu psychologa mediátora ale odmítá se mnou mluvit bez přítomnosti svého chlapa a že by šla do pořádný nevěřím. ona v ničem problém nevidi.
Hugo76
Stálice fóra

Příspěvek od Hugo76 »

Ahoj, jen konstatování - ty s ní totiž už teď nemáš co vyměnit. A nemá smysl teď ti něco vyčítat, situace takhle je po těch letech už nastavená a v obdobné je 80procent chlapů.

Osobně bych to asi víc nehrotil a snažil bych se o korektní vztahy, aby ona přestala cítit nějaké nebezpečí. Přece nebude chtít mít dítě stále u sebe, každý si chce někdy odfrknout a užívat klid s novým partnerem.

Mimochodem podle mě nechtějí soudy střídavku hlavně kvůli sobě. Konfliktní střídavka pro ně znamená mraky práce, když mají oba rodiče stejná práva. Proto je výhodnější jednoho suspedovat a pak jen konstatovat, že druhý má dítě v péči a dítě si to tak přeje. Smutné, ale pravdivé.
koutnace89
Uživatel(ka) fóra

Hugo76 píše: 22 kvě 2021 09:07 Ahoj, jen konstatování - ty s ní totiž už teď nemáš co vyměnit. A nemá smysl teď ti něco vyčítat, situace takhle je po těch letech už nastavená a v obdobné je 80procent chlapů.

Osobně bych to asi víc nehrotil a snažil bych se o korektní vztahy, aby ona přestala cítit nějaké nebezpečí. Přece nebude chtít mít dítě stále u sebe, každý si chce někdy odfrknout a užívat klid s novým partnerem.

Mimochodem podle mě nechtějí soudy střídavku hlavně kvůli sobě. Konfliktní střídavka pro ně znamená mraky práce, když mají oba rodiče stejná práva. Proto je výhodnější jednoho suspedovat a pak jen konstatovat, že druhý má dítě v péči a dítě si to tak přeje. Smutné, ale pravdivé.
ano děkuji vám, snažím se to řešit dlouhodobě asi rok po dobrém, bohužel už nevím jak více po dobrém to řešit, protože je to spíše horší,už se mnou neřeší vůbec nic a 50 procent věci mi ani neoznamuje. dozvídám se je až od dítěte. a bohužel ač jsme doufali že oba pochopí že je to i jejich zájem si občas užít volna jen spolu. zvolila přestěhování kousek od matky takže dítě už předtím bývalo tam a teď to bude ještě více takže kvůli volnu mě fakt nepotřebuje. což celou situaci zhoršuje. a bohužel už se mnou odmítá vůbec mluvit bez svého přítele. cca 10 dní z ní tahám to jak to bude dál když by se stěhovali a nic. spíše neodpovídá a když tak jen neutrálně že nemá čas.
po dobrém to prostě nějak nejde...
tulen2
Stálice fóra

Příspěvek od tulen2 »

koutnace89 píše: 22 kvě 2021 12:50...po dobrém to prostě nějak nejde...
Bohuzel ale v te fazi co jsi, uz asi ani "po zlem". Je pozde, uz nemas nic "na vymenu", ex je timto zpusobem zvykla fungovat, prochazi ji to u tebe (a projde i u uradu, soudu).
koutnace89
Uživatel(ka) fóra

tulen2 píše: 24 kvě 2021 10:16
koutnace89 píše: 22 kvě 2021 12:50...po dobrém to prostě nějak nejde...
Bohuzel ale v te fazi co jsi, uz asi ani "po zlem". Je pozde, uz nemas nic "na vymenu", ex je timto zpusobem zvykla fungovat, prochazi ji to u tebe (a projde i u uradu, soudu).

děkuji, tak nějak jsem to tusil. ušetřil jste mi soudy a okamžitou ztratu dítěte. bohužel naschaly ex budou trvat do té doby než o dítě úplně přijdu nebo než bude mít vlastní rozum a budu to moci řešit přímo s ním.
bohužel třecí plochy se tak zvětšily že je možné,že díky tomu přijdu i o druhou rodinu a dítě.
Odpovědět