Dítě se může stýkat s druhým z rodičů i v týdnu, připomíná Ústavní soud

Simpson123
Stálice fóra

Re: Dítě se může stýkat s druhým z rodičů i v týdnu, připomíná Ústavní soud

Příspěvek od Simpson123 »

No ze je matka sazka na jistotu? Casto ano ale ne vzdy, napr. na tohle jsem vcera koukal v TV a na tu matku bych nevsadil. Ta "modelka" byla neustale nespokojena jen resila sebe, s drsnou uprimnosti celemu narodu vysvetlila jak ji materstvi nebavi, nenaplnuje a ze proste musi 3 mesice male mimino k chuve, aby se modelka mohla realizovat v praci:

https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy-sex ... hy-sex_jup

A vysledek - soud dal matce deti do vylucne pece, otec styk streda-nedele. Pritom matka modelka prokazatelne uprednostnuje karieru pred deckama, urcite se to u soudu resilo, jenze kdyz chce zlatokopka alimenty 45 000 mesicne tak uz v sobe tu milujici matku najde....., aby to v sobe holka sikovna taky nenasla kdyz se bavime o sume 45 000 x 12 x 20 = 10 800 000 CZK :cry:
Cupet
Stálice fóra

Příspěvek od Cupet »

HIPO píše: 12 pro 2019 10:55 Jeho nejlepším zájmem je, aby rodiče dobrovolně uzavírali dohody o tom jak bude o děti pečováno a stát má být garantem plnění této dohody.
To jistě ano, a mělo by to být nastaveno tak, aby byly k dohodě tlačeni pod ztrátou výchovné péče. Dohodu by měl soud s OSPODem zkontrolovat, zda rodiče děti v dohodě upřednostnili nad svými prioritami.
Je jasné, že každý případ se musí samostatně prošetřit, nelze to paušalizovat (násilí, alkáč…), ale pokud rodič poruší práva dětí, omezí druhého rodiče falešně obviní tak okamžité omezení jeho výchovné péče. A hned tu máme vzorné rodiče. Podle mě žije ÚS mimo realitu, s tím jak soudy pečlivě každý případ prošetřují. Názor dětí ano, ale vyjímečně a takto
tulen2 píše: 12 pro 2019 09:05 Mely by mu pouze byt kladeny otazky co s nim rodice delaji, jake ma doma povinnosti, co ho bavi, co ne, co se naposledy naucil, co mu udelalo radost s mamkou, co s tatkou.
Ještě bych podotkl, povinnost nahrávat a nahrávku poskytnout rodičům před závěrečným verdiktem pro případné odročení s možností posouzení psychologa nebo právníka, zda byl „výslech“ dětí korektní.
Do rozchodu oba rodiče děti formovaly, proč je omezovat.
Před měsícem OSPOD - KM (matka nepředala dle rozsudku děti) nařídil psychologa. Ten na můj argument děti potřebují i výchovný čas otce přes týden řekl, že osobně nemá s SP dobrou zkušenost. Děti z SP prý bývají rozdvojené s problémem se zařadit mezi vrstevníky. Prý to stále řeší (sem poznal proč paní ředitalka OSPODu zařídila jeho). Teď ex. před uvažovanou operací malého opět obstrukční jednání, a tak jsem se v časové tísni obrátil na OSPOD. Zkrácená odpověď paní ředitelky: Byl jste poučen, že prostý e-mail bez elektronického podpisu nelze považovat…. bla bla a není třeba se jím zabývat… Tak byl elektronický podpis povýšen nad zájem dítěte. Kontaktoval jsem je schválně, když se se… do určování péče, tak ať si taky řeší toho následky. To jen tak, co způsobuje VP a neblahé následky SP.
Simpson123
Stálice fóra

Příspěvek od Simpson123 »

OSPOD nic nemuze naridit, neni to soud.
Pokud popisujes situaci tak ze OSPOD je zaujaty (uz se projevil jako obvykly OSPOD skudce = dite matce otci styk + aliky) musis s OSPOD rozjet klasickou valku stiznosti s cilem OSPOD vymenit, odstrasit, kompromitovat a tim minimalizovat zlo ktere OSPOD bude delat....

Je to podobne dilema jako s matkou, nemuzes efektivne sledovat vyrovnanou peci rodicu proti zlovuli OSPOD (plati podobne jako u tve matky) kdyz budes na jasne podrazy reagovat ustupky a podvolovanim se....jen si ta OSPOD zubata rekne dalsi co uhen dalsi co si ho odfajfknu a mam splneno.
Odpovědět