ovlivnování dětí

Odpovědět
KarelG
Nováček fóra
Příspěvky: 4
Registrován: 10 lis 2011 21:33

ovlivnování dětí

Příspěvek od KarelG »

Dnes jsem si vyzvedl u matky děti,přijeli jsme domů a po nějaké chvíli mi mladší syn(7,5) lítostivě řekl:"....tati,Zdenek říkal,že tě měli dát zastřelit..."Byl jsem tím dost zaskočen,takže jsem se v podstatě nezmohl ani na slovo.Zdenek je bývalý přítel má ex,s kterým má již 18letého syna,který vyrůstá u otce od cca10let a k němu též bývalá"odkládá" naše dvě děti,když náhodou nejsou u nás...Mám zažádáno o svěření do své péče,což doporučila i sociálka,jen se ještě čeká na znalce.....,znáte to,na všechno dost času"v zájmu dětí".
Han
Stálice fóra
Příspěvky: 146
Registrován: 20 zář 2012 18:05

Re: ovlivnování dětí

Příspěvek od Han »

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/p ... skyni.html
Myslím, že tohle je další z příkladů, na které by se nemělo nikdy zapomenout. I takto může končit "péče" defektní matky.
Uživatelský avatar
Střídavka
Administrátor fóra
Příspěvky: 351
Registrován: 09 lis 2011 23:28
Kontaktovat uživatele:

Re: ovlivnování dětí

Příspěvek od Střídavka »

Ano, dítě není stroj, který někde na rok odložíte a pak si ho můžete vzít v původním stavu. Manipulace dítěte může probíhat rychle, a proto je potřeba na ni také VELMI RYCHLE reagovat! Raději slyšet trávu růst, než to nechat dojít k odcizení.
Jan Ryska
Uživatel(ka) fóra
Příspěvky: 24
Registrován: 04 říj 2012 00:09

Re: ovlivnování dětí

Příspěvek od Jan Ryska »

Dobrý den,pro odolnou psychiku bych chtěl upozornit na vzácný film ,,Jak jsem slíbil",který bohužel neztratil aktualitu ani dnes,ač byl natočen podle skutečné události ze třicátých let v Americe v roce 1987.Je o tom,jak státní instituce zasahuje do výchovy dětí.
Odpovědět